Husaria Polska

.:Husaria Polska:.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-12 23:56:12

YamadaTaiki
Administrator
Dołączył: 2017-10-12
Liczba postów: 32
WindowsOpera 48.0.2685.35

Dla początkujących.

Po pierwsze primo ultimo [dblpt]P Czym wiecej gwiazdek ma bohater tym bardziej warto go wystawiac do walki !!!!!!!!
2. masz 3 zoltych bohaterow ? (zielonych, czerwonych itp?) Znajdz mape dla siebie i napierdalaj Ja ile wlezie nawet na automacie dzieki temu wbijesz expa
3. Za kazda mape dostajemy Exp, Zelastwo, Jedzonko i Ludziki o ktorych slabsi gracze zapominaja a to bardzo wazne.
Wykorzystujcie ich do produkowania?!? nowych bohaterow. No tak po co niby nam bohaterowie 1 lub 2 gwiazdkowi?!? o tym w punkcie 4
4. Mamy takie cos jak podnoszenie poziomu bohatera, wiem duzo kosztuje ale dam rade, polepszac jedynie warto przynajmniej 3 gwiazdkowcyh bohaterow:)
5. Skad brac zywnosc? sa mapy i farmy ktore generuja zywnosc, ale moim zdaniem najlepsza mozliwoscia zbierania zywnosci sa najazdy, tylko jak je wygrac ?
6. Najazdy, wiem ze szukanie innego przeciwnika kosztuje zywnosc, ale uwierzcie mi ze mozna znalezc przeciwnikow slabszych, ale majacych duze najlady zywnosci:)
W sumie mialo byc dla poczatkujacych ale mam nadzieje ze kazdy cos wyciagnie z tego:)

Wiadomość dodana po 1 h 09 min 05 s:
Dodam jeszcze cos;P

Jezeli ulepszacie to najlepiej dawac dla polepszanego bohatera 10 innych bohaterow, a najlepiej by bylo tego samego koloru poniewaz daja wiecej expa i wieksza szanse na zdobycie wyzszego poziomu umiejetnosci bohatera:)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
norsk - rodzinnymirkow - mc-hcforum - encantodiscord - mcking-forum